Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
5 min read

Nowy plan cenowy FLTR Light - lekka oferta, mocne efekty

Nowy plan cenowy FLTR Light - lekka oferta, mocne efekty

Szanowni Państwo,

jako FLTR ewoluujemy wraz naszymi Subskrybentami i ich potrzebami. Sami też uczymy się nowych sposobów dostarczania Państwu najwyższej wartości. Obecnie FLTR zapewnia szeroki zakres funkcjonalności - newslettery bieżące, analizy tematyczne, dashboardy, społeczność, czy webinary. Część z Państwa sygnalizowała nam jednak, że nie są w stanie wykorzystać wszystkich tych funkcji w prowadzeniu swojego biznesu czy inwestycji, najczęściej ze względu na brak czasu, rezygnując z całej subskrypcji. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić nową ofertę - FLTR Light. Jest on uzupełnieniem dotychczasowego planu FLTR Pro, który obejmuje wszystkie funkcjonalności naszego portalu.

Opowiadam o FLTR Light w poniższym krótkim nagraniu, a poniżej tego posta informujemy jak skorzystać z FLTR Light:


Czym jest FLTR Light?

FLTR Light to nowy, niższy plan cenowy, który posiada kilka wybranych, najbardziej niezbędnych funkcjonalności pełnego planu FLTR Pro - czyli tego, który posiadają dotychczasowi subskrybenci korzystający z odpłatnych funkcjonalności FLTR.

Podstawą funkcjonalności FLTR Light jest:

Wszystkie te funkcjonalności będą dostępne w niskiej cenie 59 PLN brutto miesięcznie lub 649 PLN brutto rocznie - jak zawsze z gwarancją stałej ceny przez cały okres subskrypcji!


Jak rozpoznam które analizy są w planie Light?

W planie Light dostępne są analizy oznaczone nagłówkiem Light lub dostępne na poniższej stronie:

Cennik FLTR Light - FLTR
Zestawienie wszystkich artykułów i newsletterów, które są dostępne w niższym planie cenowym FLTR Light
Przegląd analiz

Szczegółowy funkcjonalności poszczególnych planów cenowych

Szczegółowe porównanie zakresu funkcjonalności w ramach obu planów przedstawia poniższa grafika:


Mamy nadzieję, że docenią Państwo wprowadzane zmiany i nowe funkcjonalności, które pozwolą Państwu rozpocząć drogę na szczyt z FLTR - a my będziemy mogli zapewnić Państwu najlepszą wartość dopasowaną do indywidualnych potrzeb!

Z poważaniem,

Jan Dziekoński & Zespół FLTR


Jak skorzystać z FLTR Light?

Przejście na subskrypcję FLTR Light jest bardzo łatwe i możesz to zrobić w kilku krokach:

A. Jeżeli już mają Państwo plan FLTR Free i chcą przejść na plan Light:

1. Otwórz ustawienia swojego konta - możesz to zrobić klikając przycisk "Konto" na dole ekranu lub w prawym górnym rogu, klikając ten link https://www.fltr.pl/#/portal/account lub poniższy obrazek:

2. Kliknij "Zobacz plany" - wybierz następnie plan miesięczny lub roczny (dzięki planowi rocznemu możesz uzyskać dodatkowy rabat!). Aktualnie możesz wybrać jeden z dwóch planów - Light lub Pro.

3. Przeprowadź płatność - nasze płatności obsługuje międzynarodowy operator płatności Stripe, wykorzystujący do transakcji kartowej lub Google Pay czy Link wszystkie niezbędne zabezpieczenia.

4. Gotowe! Po udanej płatności zostaniesz przekierowany na stronę powitalną. Poprzez nią zapiszesz się do Społeczności FLTR, czy też podasz dane do faktury


B. Jeżeli w ogóle nie mają Państwo konta FLTR:

  1. Przejdź do zakupu: Aby dokonać zakup należy wybrać poniższy przycisk:

2. Podaj dane: W oknie podajemy dane osobowe i adres email, który będzie połączony z kontem (jest to niezbędne), a następnie wybrać plan cenowy FLTR Light

3. Wprowadź metodę płatności: W kolejnym oknie wybieramy metodę płatności (bezpieczne płatności Stripe, Google Pay, Link) oraz pozostałe dane do płatności

4. Gotowe! Po udanej płatności zostaniesz przekierowany na stronę powitalną. Poprzez nią zapiszesz się do Społeczności FLTR, czy też podasz dane do faktury

Obowiązuje regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.


Czy będzie można później przełączyć się na FLTR Pro?

Jeżeli będą Państwo chcieli przełączyć się z czasem na plan FLTR Pro w celu skorzystania z szerszego zakresu funkcjonalności - to będą mogli Państwo mogli to zrobić w dowolnej chwili postępując jak powyżej w przypadku zmiany planu cenowego. Zatwierdzając zmianę planu na wyższy pobrana zostanie kwota z karty, którą podałeś przy pierwotnej subskrypcji, proporcjonalnie do końca danego okresu rozliczeniowego, pomniejszając ją o dotychczasową wpłatę. Zmiana planu następuje natychmiastowo.


C. Jeżeli już mają Państwo plan FLTR Pro:

Nie muszą Państwo nic robić! FLTR Pro posiada wszystkie funkcjonalności FLTR Light, a także znacznie więcej. Aby pozostać na aktualnym planie cenowym, czyli FLTR Pro, nie trzeba nic robić. Nie ulega cena planu FLTR Pro, ani jego funkcjonalność.

Jeżeli będą Państwo chcieli przełączyć się z czasem na plan FLTR Light, akceptując ograniczone funkcjonalności - opisuje to powyższa instrukcja. Będą mogli Państwo wówczas zawsze powrócić do FLTR Pro, choć stracą wówczas ewentualne gwarancje cenowe wynikające z wcześniejszych cenników i promocji.