Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
11 min read

FLTR #9: Analizujemy ile kredytów przyniesie program "Bezpieczny Kredyt 2%" - oraz życzymy Wesołych Świąt od AI & FLTR!

Ile nowych kredytów wygeneruje program "Bezpieczny Kredyt 2%, ile trwa obecnie eksponowanie mieszkania na portalach, jakie są nastroje deweloperów w USA oraz ilu jest rezydentów w Polsce - jednocześnie składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia!
FLTR #9: Analizujemy ile kredytów przyniesie program "Bezpieczny Kredyt 2%" - oraz życzymy Wesołych Świąt od AI & FLTR!
Wygenerowano za pomocą Dall-E 2

W dzisiejszym, przedświątecznym, newsletterze FLTR - prezentujemy wyniki szczegółowej analizy ogłoszonego w zeszłym tygodniu programu "Bezpieczny Kredyt 2%". Zidentyfikowaliśmy i uporządkowaliśmy dla Was szereg niuansów związanych z "BK2%", porównaliśmy go pod względem atrakcyjności i dostępności z programem "RnS" i zbudowaliśmy dwa szczegółowe scenariusze jego wdrożenia - wszystko to z dokładnym wyliczeniem ile kredytów może dzięki niemu zostać wygenerowanych, kto je będzie zaciągać i w których segmentach rynku. Dodatkowo przyjrzeliśmy się danym o przeciętnym czasie eksponowania mieszkań w Polsce, nastrojach amerykańskich deweloperów oraz liczbie stałych mieszkańców w Polsce.

Zapraszamy do lektury!

🌠🎄🧑‍🎄🎀 Życzenia Bożonarodzeniowe od FLTR!

Przy tej okazji chcieliśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia - aby ten czas był pełen ciepła i rodzinnego czasu - oraz życzyć samych sukcesów w 2023 roku - aby przyniósł on tylko pozytywne niespodzianki!

PS. Świąteczna kartka znajdująca się na okładce tego numeru została wygenerowana za pomocą AI (sztucznej inteligencji) programu Dall-E 2 przy użyciu hasła "xmas card house with tree and presents by Wilhelm Sasnal".

Ten post jest dostępny wyłącznie dla subskrybentów premium