Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
22 min read Plan Light & Pro

FLTR #26: Rynek mieszkaniowy nieznacznie hamuje po fazie ekspansji, Bezpieczny Kredyt trafia do Senatu, poprawiają się nastroje pośredników, a FLTR poszerza zespół!

Jak radził sobie rynek mieszkaniowy w kwietniu 2023, jak zmieniały się ceny mieszkań w Europie, co dzieje się z Bezpiecznym Kredytem, jak zmieniają się nastroje pośredników, co słychać na rynku pracy i jakie innowacje pojawiają się na rynku mieszkaniowym
FLTR #26: Rynek mieszkaniowy nieznacznie hamuje po fazie ekspansji, Bezpieczny Kredyt trafia do Senatu, poprawiają się nastroje pośredników, a FLTR poszerza zespół!
Photo by LOGAN WEAVER | @LGNWVR / Unsplash

Maj rozpoczynamy podsumowaniem kluczowym danych o sytuacji na rynku nieruchomości, które właśnie po Majówce ujrzały światło dzienne - można z nich przynajmniej na pierwszy rzut oka wyczytać nieznacznie wyhamowanie pozytywnego "momentum" wzrostu z Q1 2023. Przyglądamy się również postępom w uchwalaniu Bezpiecznego Kredytu 2%, w tym ważnemu tematowi - zdolności kredytowej w ramach tego programu. Badamy również nastroje pośredników, sprawdzamy najnowsze dane z rynku pracy i robimy przegląd kilku wiadomości o innowacjach na rynku nieruchomości - mamy też związaną z tym ankietę dla Państwa. A poza tym robimy szybki przegląd sytuacji cenowej na rynkach mieszkaniowych w Europie.

Zapraszamy do lektury!

P.S. Chcieliśmy także podzielić wspaniałą nowiną - do zespołu FLTR dołącza kolejny analityk, Zuzanna Starzewska, którą ciepło witamy na naszym pokładzie! Zuzanna kończy aktualnie studia z zakresu wyceny i zarządzania nieruchomościami na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym, jest prezesem SKN "Nieruchomości", a prywatnie pasjonatem psów, antycznej biżuterii oraz szachów.


W dzisiejszym FLTR przeczytasz o:
Menu działa w wersji online

Ten post jest dostępny wyłącznie dla subskrybentów Light & Pro