Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
28 min read

FLTR #22: Które segmenty najemców są najbardziej atrakcyjne, co się działo w ostatnich tygodniach, zapraszamy na kolejny webinar i życzymy Wesołych Świąt!

Jakie są segmenty najemców i które z nich mogą być najbardziej atrakcyjne, co się działo w ostatnich tygodniach na rynku i w polityce dookoła rynku mieszkaniowego, zapraszamy też na webinar i życzymy Wesołych Świąt!
FLTR #22: Które segmenty najemców są najbardziej atrakcyjne, co się działo w ostatnich tygodniach, zapraszamy na kolejny webinar i życzymy Wesołych Świąt!
Photo by Sebastian Staines / Unsplash

Po krótkiej przerwie potrzebnej na naładowanie baterii, ale też pracę nad dzisiejszym odcinkiem wracamy do regularnych publikacji i analiz FLTR. W 22. odcinku newslettera FLTR - rozkładamy rynek najmu na części pierwsze. 9 segmentów najemców, analiza atrakcyjności, preferencji i potrzeb oraz - co najważniejsze - przyszłych perspektyw wzrostu każdego z tych segmentów. Jest to kolejny odcinek o segmentacji - ale naszym zdaniem chyba najciekawszy i najbardziej dokładny. Zwyczajowo mamy też przegląd wydarzeń rynkowych i gospodarczych - pod naszą krótką nieobecność dużo się wydarzyło na krajowym rynku nieruchomości i w polityce (co tylko utwierdza nas w słuszności idei FLTR), więc tym razem zamiast 2-3 większych tematów zrobiliśmy szerszy przegląd "z lotu ptaka". Zapraszamy wreszcie na kolejny webinar poświęcony tym razem omówieniu ostatnich analiz rynkowych o segmentacji!

Jednocześnie życzymy wszystkim naszym subskrybentom radosnych Świąt Wielkiej Nocy!

Ten post jest dostępny wyłącznie dla subskrybentów premium