Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
12 min read

FLTR #15: Nagranie webinaru, nowe statystyki z rynku kredytów, najmu i sprzedaży oraz jakie są nowe szczegóły Bezpiecznego Kredytu 2%?

Ile wyniósł popyt na kredyty w styczniu 2023, ile jest ofert najmu, jaka była struktura zakupów mieszkań, jakie szczegóły programu Bezpieczny Kredyt 2% pokazało ministerstwo i co omówiliśmy w pierwszym webinarze FLTR
FLTR #15: Nagranie webinaru, nowe statystyki z rynku kredytów, najmu i sprzedaży oraz jakie są nowe szczegóły Bezpiecznego Kredytu 2%?
Photo by Luke van Zyl / Unsplash

W dzisiejszym newsletterze FLTR nowość - nagranie pierwszego webinaru skierowanego wyłącznie do subskrybentów premium. Na spotkaniu omówiliśmy najważniejsze analizy z ostatnich 2 miesięcy i odpowiedzieliśmy też pytania dotyczące np. nowych podatków i regulacji, ryzyka nadpodaży na rynku pierwotnym i sposobów monitorowania lokalnego rynku, czy przyszłości najmu pracowniczego oraz studenckiego. Dzielimy się też danymi o popycie na kredyty mieszkaniowe w styczniu 2023, które sygnalizują nieznaczny wzrost aktywności na rynku. Nowe dane od pośredników potwierdzają, że z rynku coraz bardziej znikają konsumenci mieszkań, a dane portali wskazują, że jest coraz więcej ofert najmu. I wreszcie - mamy projekt ustawy o "Bezpiecznym kredycie 2%"!

Zapraszamy do lektury!

Ten post jest dostępny wyłącznie dla subskrybentów premium