Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
9 min read Plan Pro

FLTR #50: Jakie strategie realizują czołowi gracze deweloperskiego rynku mieszkaniowego?

Jaki jest profil strategiczny czołowych polskich deweloperów, jak zmieniały się ich wyniki finansowe, w jakich segmentach działają i jakie kroki strategiczne podejmowali w celu budowy pozycji liderów biznesu?
FLTR #50: Jakie strategie realizują czołowi gracze deweloperskiego rynku mieszkaniowego?
Photo by Brandon Griggs / Unsplash

Drodzy subskrybenci FLTR!

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem jubileuszowym 50. numerem naszego newsletteru! W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować za Państwa obecność i częste słowa wsparcia, ponieważ to dla Państwa tworzymy i dedykujemy wszystkie nasze treści 🎉 Nasza praca to z jednej strony pasja, ale też pewna misja.

👉
Misja FLTR: Wspieranie naszych Klientów z sektora nieruchomości w budowaniu pozycji lidera – poprzez dostarczanie najlepszych danych, analiz, wiedzy oraz rekomendacji biznesowych

Jako, że jest to okrągła rocznica naszego newsletteru nie mogliśmy wybrać ciekawszego tematu niż strategie czołowych deweloperów mieszkaniowych w Polsce. Przygotowaliśmy dla Państwa obszerną i dokładną analizę w formie case studies, która przybliży strategie i osiągnięcia najlepszych graczy na rynku pierwotnym nieruchomości mieszkaniowych w Polsce - a także dadzą praktyczne narzędzia analizy strategicznej, jakie mogą Państwo zastosować w swoim biznesie.

Zapraszamy do lektury i oglądania!


W dzisiejszym FLTR przeczytasz o:

Ten post jest dostępny wyłącznie dla subskrybentów Pro