Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
7 min read Plan Pro

FLTR #37: Sztuczna inteligencja na rynku nieruchomości

Jakie są rozwiązania AI dedykowane dla rynku nieruchomości, gdzie najpewniej powstaną nowe narzędzia AI i jak spozycjonować swój biznes nieruchomościowy wobec rozwoju sztucznej inteligencji?
FLTR #37: Sztuczna inteligencja na rynku nieruchomości
Photo by Markus Spiske / Unsplash

Przez ostatnią dekadę sztuczna inteligencja (z ang. AI) przeszła znaczącą transformację, umożliwiającą maszynom myślenie i działanie w sposób zbliżony do ludzkiego. Przyciągnęła szczególne zainteresowanie firm technologicznych na całym świecie, a aktualnie także przedsiębiorstwa z różnych sektorów, które wykorzystując sztuczną inteligencję i technologie z nią powiązane, próbują zbudować istotną przewagę konkurencyjną, a więc generować większe zyski przy niższych kosztach funkcjonowania. Ten trend powoli dociera także do dość tradycyjnego i konserwatywnego sektora nieruchomości i budownictwa.

W najnowszym numerze FLTR postanowiliśmy w krótkiej formie wyjaśnić w sposób nietechniczny podłoże, możliwości i prawdopodobne zastosowania narzędzi sztucznej inteligencji w działalności związanej z rynkiem nieruchomości.

Zapraszamy do lektury!

PS. Przypominamy też o trwającej ankiecie dotyczącej kolejnej analizy premium!


W dzisiejszym FLTR przeczytasz o:

Ten post jest dostępny wyłącznie dla subskrybentów Pro